İNDİRİM

Kredi Kart ile yapılan alışverişlerde tek çekimde fark alınmamakla birlikte taksitli yapılan alışveriş oranlarında da indirim uygulanmıştır, ayrıca Havale seçeneği ile yapılan peşin alışverişlerde de sipariş tamamlanırken %2 oranında indirim uygulanmaktadır.

Ebru Fırça Sapı
Ebru Fırça Sapı
Ebru Fırça Sapı

Ebru Fırça Sapı (YM.FIRSAP.10)

Marka : AYAN
İndirim Oranı : %2 İndirim
Fiyat : ₺3,06(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3,00(KDV Dahil)
₺0,40 'den başlayan taksitlerle

Gül dalı ebru fırçası  sarımında kolay temin edildiğinden dolayı kabul görmüş ve günümüze dek kulanıla gelmiştir. Ebrucuların tercih sebebinde başka  bir özel yanı yoktur. Ebrucu sayısının artışı Gül dalı adedi ihtiyacını artırmış temini noktasında güçlükler ile beraber aradığımız kalite ve kalınlık standartının yitirilmesine de sebep olmuştur. şimdiye kadar Ayan Ebru olarak Ebru malzemelerinde nasıl kalite ve kullanım  kolaylıklarında standartlar oluşturduysak   gül dalı yerine de kayın ağacından torna edilip su bazlı ithal vernik ile daha dayanıklı bir ürünü Ebru Fırça Sapı adı altında siz ebruculara sunmuş bulunmaktayız .Ebru Fırça sapını kullandığınızda , temizliğinin kolaylığı yanında ebru yapımında sıklıkla rastladığımız  gül dalındaki boya artıklarının tekne üzerine düşmesine neden olan zerrecik ve tozların da önüne geçmiş olacağız.

Yeni Fırça sapı , Battal Fırça sarımına uygun özel su bazlı vernikli suya küflenmeye dayanıklı 9mm standart kalınlıkta kayın ahşap torna sap. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR