UPS kargo şirketi ile anlaşmamız vardır, verdiği hizmetin kalitesi ile beraber ,gönderinin ebat ve ağırlığını baz aldığımızda gayet uygun ücretle kargo gönderimlerini yapmaktadır,

  -KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR . (Kargo ücretini Alıcı Kargo teslimi esnasında kargo firmasına öder.) Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin  ağırlık, miktar, ebat özelliklerindeki değişkenliğinden dolayı adil bir kargo ücreti hesabı maalesef yapılamadığından kargo ücretini peşin alıp gönderi yapamamaktayız, dolayısı ile alışverişinizin tamamlanma esnasında da size ücret bildirememekteyiz. Bu yüzden KARGO BEDELİ 0,00 TL görünmektedir.

  Kargonun alıcı bilgileri ve Barkod etiketi tarafımızdan online olarak oluşturulmaktadır, vermiş olduğunuz adres bilgilerinin eksiksiz olması, bizim için çok önemlidir.

 Kargo Etiketleri yapıştırıldıktan sonra acentenin kargo paket alımları için, saat 15:00 'a kadar online çağrı oluşturulmaktadır, 15:00 dan sonra yapılan ödemelerde paket hazırlığı yapılıp kargo gönderimi ertesi güne kalabilmektedir.

 Kargo Paketlerinin ücretlendirmesi ancak, UPS acente firmasının paketleri bizden teslim alıp, aktarma merkezine ulaştırdığında anlaşma şartlarımıza göre lazer ölçümlü bant sisteminde oluşmaktadır. 

 Sürekli alışveriş yapan müşterilerimiz  daha önceki alışverişlerine göre yaklaşık kargo ücretini tahmin edebilmektedirler.

 Çok nadir de olsa UPS kargonun ölçüm sisteminden  kaynaklanan hatadan dolayı afaki bir ücret yanlışlığı olabilmekte, bu durumda bizimle bağlantı kurulduğunda UPS ile irtibat kurulup sorun çözülmektedir.